Kerkoj iphone 5 ose s4 deri ne 220 euro (+/-)

Blihet nga: bledi 21 Krr 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Dua qe tl mos ket shum te gervishtura dhe nuk ka problem nese eshte i bllokiar por jo me icloud...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim