Kerkoj Iphone 4 te bllokuar (me icloud)

Blihet nga: Arntioli 16 Gsh 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkoj Iphone 4 te bllokuar me icloud. Me intereson vetem motherboardi me teper, por mund te blej dhe komplet celularin. Me kontaktoni nepermjet emailit: arntioli@yahoo.com.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim