Kerkoj 1 celulare te ardhur nga dubai

Blihet nga: Amiri 10 Dhj 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
jam i interesuar te blej 1 celular iphon 4s ,iphon 5s ose samsung galaxy s4 . te jene dubai dhe funksionalcmimi deri ne 50 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim