Blej nje iPhone 5

Blihet nga: iPhone 5 11 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkoj te blej nje iPhone 5 te jete 100% origjinal dhe te jete 16 GB te mos kete shume gervishje ose fare! Nga 320 milek deri 380 milek jo me shume. Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim