Blej Samsung Galaxy Note 2 per pjese

Blihet nga: Elvis Kadilliu 03 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkoj te blej nje Samsung Galaxy Note 2 per pjese. Preferohet te jete aparat qe ka ne gjenje pune motherboard dhe baseband. Nese keni ndonje aparat Samsung Note 2 me ekran te thyer por me pjeset e brendeshme funksionale, mund ta ble per servis.

Te interesuarit te bejne oferten tek numri: 069 65 90 598

Faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim