Blej LG G3

Blihet nga: geri 03 Nën 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkoj te blej nje smartphone LG G3 TE RI ne kuti. Kerkoj te blej vetem versionin me 32 Gb memorie dhe 3 Gb RAM.
Me kontaktoni ne tel . 0699347090
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim