Blej Iphone 4s,Te jet ne gjendje te mire,I bardh..

Blihet nga: Iphone 4S 17 Krr 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Dua 1 Iphone 4s , te jet ne gjendje te mire dhe jo sh i perdorur , ngjyra e bardh , kush ka , mund te me kontaktoj !
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim