Aparat profesional Canon 60D, 70D, 7D, 5Dmk ii

Blihet nga: keli1987 16 Sht 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Kerkoj te blej aparat profesional Canon 700D me aksesor +, 60D, 70D, 7D, 5Dmk ii ose dhe me te mire... Jo me shume se 600 mij leke.

e-mail: keli_etv@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim