Navigator dvd player per Mercedes benz W203 2002

Blihet nga: Erald 07 Nën 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Dvd , mp3 , player per benz mercedes w203 qe te jete funksional dhe per butonat qe ndodhen ne timon dmth te jete origjinal i benz ose ndonje version qe i plotson kushtet , kasetofoni im esht audio player me cd dhe kam qef ta nderroj , kush ka qef i jap kasetofonin tim dhe i shtoj leke ,ose jepni cmimin tuaj per dvd player dhe flasim , me kontaktoni ne email eraldiboy@yahoo.com kush eshte i interesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim