Kerkoj 5 PS3 me qera bashke me TV.Per salle lojr..

Blihet nga: silvano 11 Dhj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkoj 5 ps3 me qera,PS3 duhet te ken me vete edhe 5 TV plazma si dhe divanet per tu ulur.
Duhet te jen te paisur per nje salle lojrash.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim