Laptop funksional ose jo funksional, per pjese

Blihet nga: Xhevahir Ziri 18 Gsh 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Te interesuarit mund tme dergojne Email ose SMS per laptopin e tyre, paramatetrat dhe problemi qe ka.
Nese eshte e mundur dhe nje foto reale te laptopit.
Pastaj mund te diskutojme per cmimin.
Ju lutemi, mos dergoni kerkesa per laptope shume te vjeter, para 2005, sepse nuk na interesojne.

E-mail: xhevahirziri@hotmail.com
Cel: 0692945850
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim