Blej kompjutera

Blihet nga: EliteStore 27 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Blej Laptop dhe kompjutera te perdorur per pjese kembimi

Te interesuarit te dergojne foto dhe pershkrim te kompjuterit ne adresen:elite.store@hotmail.com

Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim