Kerkoj pune si mekanik

Blihet nga: Reli 20 Sht 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pune si mekanik
di shum mir dhe xheneriket
kam mbaruar profesionalen
kam eksperience pune te meparshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim