Kerkoj pune si Drejtues Teknik ne SH.R.S.F

Blihet nga: Femi 25 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Disponoj licens per Drejtues Teknik ne SH.R.S.F ( sherbimi i ruajtes dhe sigurise fizike ).
Kerkoj te punesohem prane ndonje firme te policise private me kohe part-time.
Per cdo interesim njoftoni ne numrin e meposhtem : 0699409455
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim