4 COP MANEKINA PER BUTIK MUNDESISHT TE JENE 3 ME..

Blihet nga: milen 27 Qer 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Me duhen 4 manekina per butik duhet te jene te plota me trup dhe mbajtese cmimin e diskutojme.faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim