Kerkoj zyre me qera ne Tirane

Blihet nga: xxxx 30 Maj 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Kerkoj zyre me qera reth 20-30 m2 ne Tirane nese ka mundesi te jete i mobiluar jo me shume se 200 euro dergoni sa me shume fotografi dhe adresen ne imail
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim