Kerkohen ambjent zyra 300 me ne Tirane, zona pri..

Blihet nga: erald 29 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Kerkohen ambjent zyra 300 me ne Tirane, zona primare si dhe apartamente per blerje. Cmim i mire !!??

0672049600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim