KERKOJ MAGAZINE ME QERA 200+ TIRANE OSE PERIFERI..

Blihet nga: mandi 09 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
***KERKOJ MAGAZINE ME QERA 200 MT KATRORE OSE ME SHUME NE TIRANE OSE PERIFERI***


JAM I INTERESUAR PER NJE MAGAZINE ME QERA NE TIRANE OSE PERIFERI PER SHITJE PJESE KEMBIMI TE PERDORURA DHE SERVIS . MAGAZINA PREFEROHET E MBYLLUR DHE E SIGURUAR ME DYER DHE DRITARE.NESE KA DHE HAPESIRE ME TRUALL PERPARA OSE PAS OBJEKTIT AKOMA ME MIRE.
PREFEROHET ME UJE DHE DRITA.

NESE DIKUSH E DISPONON NJE TE TILLE OSE TE PERAFERT JENI TE LUTUR TE KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT TE SHENUAR NE NJOFTIM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim