Kerkoj *Bar Kafe Pasticeri* me qera ne Tirane

Blihet nga: doni 19 Maj 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj *Bar Kafe Pasticeri* me qera brenda Unazes se Tiranes ose zona bllok. tirane e re. komuna parisit. don bosko. lokali te jete I kompletuar ose gjysem I gatshem . Te kete nje siperfaqe minimalja 100 m 2 ambjenti I brendshem , gjithashtu mir do te ishte te kete edhe ambjent te jashtem, te jete katiI 1. Per me shume kontaktoni . Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim