Dyqan me qera ne Tirane

Blihet nga: aleksander nikolli 24 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
JEPET ME QERA DYQANI 45 M NE HYRE TE QYTETIT STUDENTI MBRAPA AMBASADES AMERIKANE PERBALLE (UMT) I PERSTHATSHEM PER PRODHIME ZGARE BYREKTORE, BERBER, DENTIST etj
CMIMI 450 MIJE LEK (TE VJETRA) NR:0682225207
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim