Stopa led Bmw seria 3 e46 viti 2000

Blihet nga: Endri 30 Gsh 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Kerkoj te blej Stopa led Bmw seria 3 e46 viti 2000 te perdorura me pika. Kush do ti shesi te kontaktoj me telefon (nr eshte club) ose me e-mail. Ose ti jap stopat e Bmw qe kam, plus lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim