Kerkoj xhama te zinj origjinal per golf 4

Blihet nga: igli 22 Sht 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
kerkoj xhama te zinj per golf 4, nese doni ju jap dhe xhamat e mij origjinal dhe shtoj lek. golfi eshte 4 dyersh, viti 99
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim