Xhama avangardi

Blihet nga: xhama avangard 04 Krr 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
kerkoj te blej xhama avangardi per mercedes benz cclass w203(me refleks blu) te gjitha xhamat perfshire dhe xhamin e pare
te interesuarit te kontaktojne ne imail.mercedeservises@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim