Kasetofon per VW POLO 2002-2004 dhe disqe 14 me ..

Blihet nga: POLO 30 Gsh 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Blej kasetofon origjinal per VW Polo 2002-2004 si ne foto ose ndonje lloj i perafert qe i pershtatet.
Gjithashtu edhe disqe alumini me 5 dadicek

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim