Yamaha neos ovetto 50cc

Blihet nga: Eduard 22 Nën 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
te jet i mbajtur dhe ne gjendje te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim