SHITET 300 EURO

Blihet nga: audi 12 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
jam i interesuar per nje Audi a 4 si ky ne foto ngjyr zez me naft dhe kamjo manuale...jo me portobagazh...0686333333....cmimi max 4000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim