Nje c class,e class viti 2000-2003 3500 euro

Blihet nga: Rei 10 Dhj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
C classi ose e classi mjafton te jene ne gjendje te mire dhe automatike,me motorr maksimumi 220 ose 200 nafte me telefononi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim