Kerkoj te blej makin me klering me punime ndertimi

Blihet nga: punime ndertimi 24 Pri 02:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
kerkoj te blej makin. viti 2000-2002 me klering. ne kembim me punime ndertimi si suvatime veshje me polisterol dhe grafjato sistem kapot. lyrje... na kontaktoni 068 52 52 767
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim