Kerkoj te blej benz 200

Blihet nga: Erald 11 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkoj te blej benz 200 viti 90-93., Te jete me letra shqiptare dhe ne gjendje te mire. Mundesisht te jete me kambio automatike. Ofroj 800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim