Kerkoj mercedez benz c class portbagazh 2001-2003

Blihet nga: andi 06 Qer 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
kerkoj c class portbagazh, me dokumenta te bera qofte edhe vetem dogane, me kilometra te pandryshuara dhe gjendje te mire deri 4000 euro .ju lutem dergoni email pasi numri cel qe disponoj jo gjithmone eshte i hapur.Ju lutem informacion sa me te detajuar dhe sa me shume foto. numri eshte fallco
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim