Jam interesuar per nje makin 2000-2500 euro,page..

Blihet nga: florian 01 Krr 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
jam interesuar per nje makin 2000-2500 euro,pagese me keste brenda pak muajve.behet fjale per makin familjare,ishte mire te jete nafte dhe me 5 dyer.

ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim