Blejme! Kembejme! Shesim! Automjete te perdorura

Blihet nga: besi 19 Nën 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Blejme kembejme dhe shesim makina te perdorura. Telefon 0674731569.0682414112.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim