Blej makin me 4 dyer

Blihet nga: dori 23 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
makin ne gjendje te mire .me kondicioner viti mbi 98.99.e pa karamboluar dhe me letra te huaja jo me dogan..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim