Blej VW Sharan ose Ford Galaxy

Blihet nga: NORI 15 Dhj 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Blej me keste Sharan ose Ford Galaksi.Makina preferohet te jete e pas vitit 2000.Gjendje teknike e mire ,cmimi i diskutushem.Me kontrate noterjale dhe me garanci vete makinen deri ne shlyerjen e plote.Parapagimi 20-30% te vleres fillestare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim