Blej Mercedes cdi 200 ose 220

Blihet nga: ok 05 Dhj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Kondicioner

Kerkoj te blej Benc cdi 200 ose 220 nga viti 1999-2000.Benci duhet te jete i sapo ardhe ,me dogane te paguar,2 celesa me pult,xhama elektik,dhe opsione te tjera standart te ketij lloji benci.
Cmimi i blerjes eshte 2500 Euro
Tel 0673400660
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim