BLIHET 4X4

Blihet nga: jri 16 Nën 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
BIIHET 4X4 E PERSHTATSHME PER GJUETI MUNDESISHT ME KAROCERI.
VITI 1993-2004. SESHTE PROBEM PRANOHEN DHE MAKINA ANGLEZE DHE ME DOKUMENTA TE SKADUARA. CMIMI DERI 1500 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim