BLEJME MAKINA ME CMIME OKAZION/ CASH $$$$$$$$

Blihet nga: AUTO TIRANA 03 Sht 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Blejme makina te perdorura me leke ne dore vetem makina me cimim me te vertete okazion
gjithashtu ofrojme edhe ndrrime me makina te tjera qe ne kemi ne dispozicion
ose i biem me porosi nga gjermania.
Per me teper mund te dergoni fotot e makines suaj dhe te dhenat me cmimin OKAZION
DHE BRENDA DITES MERRNI PARATE QE JU NEVOJITEN.

email > autotirana@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim