Jam i interesuar per nje makine

Blihet nga: Tani 03 Krr 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Jam i interesuar per nje makine veture me dy dyer, me kamio automatike, pa dogane dhe mundesisht me nafte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim