Kamioncine Nissan

Blihet nga: Noja 09 Gsh 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
kerkoi te blei dy fenert dhe gjamin e par per nje kamjonqi nisan te cilen e shini ne foto
faliminderit....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim