BLEJM KAMIONA MERCEDEZ BENZ VOLVO SCANIA

Blihet nga: ACT.MERC 09 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Blejm Kamiona Mercedez-Benz 3 akse 4 akse 2628 2629 2635 2638 2644,,3535 3538,,3544,3550 etj,,si dhe koka traileri me fuqi te lart motorike,,,,, Actros 4144 4141 4146 4150 4650etj. gjithashtu dhe koka traileri,, Kamion Volvo F12 kok ose kazan nga viti 1990 deri 1995 me pomp nafte mekanike,,Kamion Scania 113 ose 143 kok ose kazan,,Blersit jane shum serioz te interesuarit te telefonoj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim