Kerkoj te blej apartament ne SHKODER DERI NE 4,5..

Blihet nga: apartament 25 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
KERKOJ TE BLEJ NJE APARTAMENT MUNDESISHT 2+1 DERI NE SHUMEN 45 MILION LEKE NE SHKODER APARTAMENTIN E BLEJ ME LEKE NE DORE OSE EDHE NDERRIM TE MUNDSHEM ME NJE MAKINE TE MIRE LUKSOZE NESE JU INTERESON DHE NESE VLERA E APARTAMENTIT KALON VLEREN E SIPERPERMENDUR

STOP AGJENSIVE SI DHE AGJENTEVE IMOBILIARE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim