Kerkoj te blej nje korg pa600

Blihet nga: korg pa600 31 Krr 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prsh interesohem per nje korg pa600 nje gjendje te mire nese ndokush interesohet mund te me telefonoje sigurisht me cmim te arsyetushem faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim