Blej.napolona dhe monedha ari

Blihet nga: aleks 09 Krr 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
blej napolona dhe monedha ari te viteve dhe permasave te ndryshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim