Blej.Nopolona monedha ari te viteve dhe madhesiv..

Blihet nga: Aleks 04 Krr 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Blej! Napolona dhe monedha ari te viteve dhe madhesive te nryshme,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim