Kerkoj iPhone 5

Blihet nga: klaudio 18 Qer 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Kerkoj te blej nje i phone 5 ,te jete ne gjendje shum te mire,mos te ket gervishtje,mos t jet i hapur,te mbaj bateri,dhe te jet i zhbllokuar,cmimi te jet deri ne 300 mij lek.kush esht i interesuar te me kontaktoj flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim