Kerkoj IPhone 5s 32Gb

Blihet nga: Angelo 25 Tet 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Kam iphone 5 16 gb ne gjendje te mirr pak i gervishtur anash ... Kerkoj nje njeri qe ka iphone 5s 32GB dhe ti shtoj lek faleminderit.. Nqoftse ka te interesuar kontaktonin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim