Blej laptop

Blihet nga: zoomcomputer 20 Sht 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
blej pc dhe laptop te perdorur FUNKSIONAL OSE JO FUNKSIONAL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim