Acer aspire 5745g

Blihet nga: aurel hasani 19 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
kerkoj te blej nje ekran led 15.6 inch per acer aspire 5745 g , dhe kasat mbeshtjellese dhe dy kornizat qe mbajn ekranin siq i shihni edhe ne foto :D ju lutem me njoftoni nese keni per te shitur edhe laptop te prishur per ket lloj laptopi edhe lloje te tj faleminderit per mirkuptimin :D
per me tej shihni fotot per pjeset te cilat me duhen :D
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim