Kerkojm te blejme lajthi dhe bajame

Blihet nga: nazmi 02 Tet 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Prodhime ushqimore
kerkojm te blejme lajthi dhe bajame.fruta jo fidane.
te interesuarit te na kontaktojn sa me shpejt
sasin qe kan./dhe adresen e sakte
ne do kontaktojme direktk
faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim