Blej arra dhe lajthi

Blihet nga: nazmi 07 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Prodhime ushqimore
kerkoj te blej arra dhe lajthi
te interesuarit te kontaktojne menjeher
per
sasine
cmimin
dhe
vendin
telefono ne
00355672943230
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim